Виставка Володимира Подлевського «Тибетський лабіринт»

When:
06.03.2018 – 22.03.2018 all-day Europe/Kiev Timezone
2018-03-06T00:00:00+02:00
2018-03-23T00:00:00+02:00
Where:
Музей історії Києва
вул. Богдана Хмельницького
7
Виставка Володимира Подлевського «Тибетський лабіринт» @ Музей історії Києва

Зображення краси та величі Всесвіту через призму філософських постулатів – основна тема творчості Володимира Подлевського. Художник замислюється над глобальними питаннями людства та людської цивілізації, досліджує тему гір та океанів.

Володимир Подлевський впродовж 10 років подорожує до Індії, неодноразово бував у Непалі та Тибеті. Під час перебування в цих місцях митець надихається навколишньою природою, медитує, займається йогою та пише картини. Митець намагається по-філософськи осмислити побачене і почуте. Його Індія – вічна, неосяжна і мудра країна.

Серія картин «Тибетський лабіринт» – про грандіозність природної величини планетарного масштабу. Гори Тибету – не лише перехоплюють подих. Це насамперед, феномен духовного вознесіння, підйому, високого емоційного піднесення. Тибет – це своєрідний «Дах світу», духовну складову якого намагається передати в своїх картинах Подлевський.

Тибет для художника – незбагненний, неосяжний світ, де панують древні таємничі вірування, сакральне мистецтво та велич, досконалі морально-етичні системи. Це світ, де відбувається зустріч кожної людини з самим собою.